9.10.2023

Starší žáci – zápas dvou rozdílných poločasů

Datum : 7.10.2023 , Místo : Kostice , Čas : 11:45H
Starší žáci : FKM Podluží  – TJ Tatran Bohunice 2:3 ( 2:1 )
Góly : Samir Mustafa, Ali Mustafa
Sestava : Petr Chytil  – Lukáš Váňa, Matěj Hejzlar, Tadeáš Krč – Tomáš Kuriál, Ali Mustafa, Štěpán Frýdek, Pavel Brázda, Olex Lischina – Samir Mustafa, Viktor Hřebačka – Martin Drgonec, Michal Mitvalský, Jáchym Fojtík.

Chyby, chyby, chyby. Každý zápas nás srážejí jednoduché chyby, po kterých nám soupeř vždy dává góly. Trápí nás, že kluci  neplní pokyny a taktiku, kterou si řekneme. Děláme hodně zmatečních věcí a naším chaosem dodáváme soupeři kuráž a v pohodě nás i přehrávají. A přitom, my trenéři víme, že naši kluci mají na to přehrát kohokoliv a kdykoliv. Máme na sobě nějakou deku, nedaří se nám.
V zápase si zaslouží pochvalu Matěj Hejzlar a vždy neúnavný Samir Mustafa, jako správný kapitán se rve o každý i předem ztracený balón.
Kluci, ona pohoda a klid na balónu se nám opět vrátí, pevně v to věříme. Jen chce pořád chodit na tréninky a potřebujeme tréninky odmakat na 100%.

David Prokop
Lukáš Frýdek