Starší žáci – zápas s prvním týmem z tabulky

Datum : 30.9.2023 , Místo : Ratíškovice , Čas : 9:00H
Starší žáci : FK Baník Ratíškovice – FKM Podluží 1:1 ( 0:1 )
Góly : Samir Mustafa – Lukáš Váňa vlastní
Sestava : Petr Chytil – Lukáš Váňa, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Tomáš Kuriál, Ali Mustafa, Martin Beránek, Pavel Brázda, Olex Lischina – Samir Mustafa, Tadeáš Krč – Martin Drgonec, Viktor Hřebačka, Jakub Janulík.

Sychravé podzimní počasí – déšť, mokrý trávník, těžký terén a hrajeme s týmem, který je aktuálně na prvním místě. Naše špatné začátky kluci hodili za hlavu a tentokrát jsme na soupeře naběhli jako uragán. Bylo nás plné hřiště, náběhy, dostupování, kombinace, to vše bylo na vysoké úrovni a kluci z Ratíškovic nevěděli kde jim hlava stojí. Taky dáváme první branku po sériích rohů Samirem Mustafou. Prvních 15-20 minut bylo z naší strany výborných. Za prvních dvacet minut jsme mohli klidně vyhrávat i 3:0, ale opět nás zrazovala trpělivost a větší odvaha v zakončení. Po dvaceti minutách se hra mírně vyrovnala. Ve druhém poločasu byla hra na obou stranách spíše o bojovnosti a odehrávala se spíše ve středu hřiště. Z ojedinělého rohu soupeře ve 43. minutě si po velké skrumáži před naší bránou střílíme vlastní branku :-o:-o. Bohužel toto je sport. A to jsem předtím měli několikrát možnost nás poslat do dvou až tříbrankového rozdílu, ale neměli jsme štěstí. Takže místo toho, abychom vedli dva nebo i tři nula, střílíme si vlastní branku. Stav 1:1 bohužel vydržel až do konce.
Borci – výborný výkon u prvního týmu tabulky.