datum: sobota 9. 9. 2023 místo: Tvrdonice čas: 14:15
Dorost FKM–FK Mutěnice/Dubňany 0:2 (0:1)

Sestava: Trecha- Lano, Trčka Tomáš, Čapka, Markovič-Trčka Ondřej,Darmovzal,Vala,Valenta-Brázda, Kotásek
V průběhu nastoupili Výběra,Sláma

V krásném sobotním odpoledni jsme hostili společný tým Mutěnic a Dubňan. Podle referencí a tabulky k nám přijel velice zdatný soupeř, který nám nedal ani centimetr prostoru. Přesto jsme mohli hned zkraje vést, ale Brázda po samostatném úniku netrefil branku. Chvíli po tom byl sražen brankářem ve vápně (penalta), ale pokračovalo se dál. Od této chvíle souper přebral iniciativu, kopal spoustu rohů až nakonec dal gól z penalty 36. minuta 0:1. Ve druhém poločase soupeř pokračoval v tlaku a my se snažili uspět na brejky. Bohužel se nám nedařila průniková přihrávka. V 66. minutě po nedorozumění v obraně vstřelili hosté branku na 0:2 a od té doby se utkání jen dohrávalo. Bohužel stínem utkani bylo zranění Mildy Výběry, kterému při dopadu prasklo v koleně. Přejeme mu brzké uzdravení, ať je co nejdřív zpátky v kolektivu.