Datum : 9.9.2023 , Místo : Kostice , Čas 11:45H
Starší žáci : FKM Podluží – FC Ivančice  1:3 ( 1:1 )
Góly : Pavel Brázda
Sestava : Petr Chytil  – Lukáš Váňa, Štěpán Frýdek, Tadeáš Krč – Matěj Hejzlar, Ali Mustafa, Martin Beránek, Tomáš Kuriál, Olex Lischina – Samir Mustafa, Pavel Brázda – Michal Mitvalský, Viktor Hřebačka, Jakub Janulík.
K 6. kolu k nám přijel hodně vyspělý a taky hodně technický soupeř z Ivančic. A první půlku nám to také předvedl. I když jsme vstřelili hned ve třetí minutě první gól, zásluhou individuální akce Pavla Brázdy, tak v první půli jsme toho jinak moc nevymysleli. Zásluhou na tom byla hra soupeře, moc nás k ničemu nepustili. První poločas skončil pro nás dobrou remízou 1:1. Druhá půle se naše hra zlepšila, začali jsme vyhrávat souboje a místy jsme soupeře i přehrávali. Díky zlepšené hře jsme si začali připravovat i nějaké šance a kdyby jsme měli jen malinké štěstí, mohli jsme přidat i nějaké góly. Ale bohužel to fotbalové štěstíčko měl tentokrát soupeř a podařilo se mu dát po našich dvou chybách dvě branky. Druhou půlku jsme odehráli pěkný zápas a soupeře jsme přehrávali, ale ty dvě osudné chyby, které byly snad jediné ve druhé půli nás připravily o body.
Tomuto zápasu by určitě slušela pěkná remíza.