Úspěšná sezóna završena

datum: 26. 5. 2023 pátek                        místo: Rakvice                                       čas: 17:30

Mladší přípravka Rakvice–FKM  Podluží 6:26

Góly: Mrštinová Barbora 8x, Mrštinová Tereza 3x, Bělehrádek Tibor 4x, Krpata Antonín 1x, Vala Štěpán 2x, Vališ Roman 1x, Zugar Maxmilián 2x, 1x vlastní

Sestava: Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Vala Štěpán, Bělehrádek Tibor, Vališ Roman, Brezovský Marek, Netopilík Jakub, Petrjánoš Adam, Lishchyna Artem, Krpata Antonín, Zugar Maxmilián

K poslednímu mistrovskému utkání jsme zavítali do Rakvic. Bylo vidět, že promluva do duše malých fotbalistů po minulém zápase zabrala. Zodpovědná příprava na zápas, soustředěnost a zodpovědnost byla předzvěstí bezproblémového utkání. Do zápasu jsme nastoupili hned od začátku s velkým nasazením a snad hned v první minutě jsme vstřelili branku. Hráči si utkání velmi užívali, i když občas se na hřišti objevila i nějaká slzička za nějakou bolístku, nebo když bylo potřeba vypustit emoce na slunce. Velký podíl na pohledné hře měl Štěpán Vala, který se postavil do branky místo Jiřího Úlehly, který šel pomoci starším spoluhráčům. Jeho výkon v brance a hlavně výborné rozehrávání hry se líbilo nejen divákům, ale hlavně si jeho přihrávky pochvalovali spoluhráči, kteří si tak dobře zahráli. Velké poděkování patří všem malým fotbalistům za předvedené výkony po celou sezónu, ale i jejich rodičům za velkou podporu. S letošní sezónou se loučíme bez jediné prohry s konečným skóre 6:26.