Velká zkouška odvahy

datum: 17. 9. 2023 neděle místo: Kostice čas: 10:00

FKM Podluží – Velké Bílovice 0:27

Góly:

Sestava: Vališ Roman, Brezovský Marek, Petrjánoš Adam, Netopilík Jakub, Lishchyna Artem, Hunkař Jan, Stachovicz Marco, Láníček Mikuláš, Konečný Adam, Jiříkovský Tomáš, Jiříkovský Jakub, Posák Lukáš, Golík Matteo, Štefečka Adrian, Rebenda Adam

V neděli přijel prověřit naše malé fotbalisty fyzicky vyspělý soupeř z Velkých Bílovic. Naši kluci, kteří byli nejen menší, ale i mladší se soupeře zalekli a odpovídal tomu i předvedený výkon. Po předchozích dvou zápasech plných bojovnosti a nasazení přišel zápas plný nejistoty a strachu. Byla to pro naše malé fotbalisty velká zkouška odvahy, kterou ale zvládli a do kabin i přes velkou prohru přišli s úsměvem. Moc dobře ví, že jednou budou taky větší, starší a budou umět spoustu věcí a pak přijde jejich chvíle vítězit. Kluci, velká pochvala.

Velká škoda, že dospělí to tak nevnímají a dokáží svým chováním vzít trenérovi chuť do práce.