Dorost FKM–Hovorany/Čejkovice 3:0  (2:0)

Góly:  10´ Brázda (Konečný), 34´Čapka, 73´Brázda (Kotásek)

Sestava:  Štván 4 – Lano 4, Trčka 5, Hrubý 5, Buček 4 – Ilčík 4, Čapka 5, Darmovzal 5, Konečný 4 – Kotásek 4, Brázda 6.

Střídali: Poláček 4, Molinek, Valenta.

Hodnocení hráčů:  6 – výborný,  5 – velmi dobrý,  4 – dobrý,  3 – průměrný,  2 – podprůměrný, 1 – slabý.

Do utkání jsme vstoupili v sestavě i Patrikem Brázdou, který byl důležitým elementem v dalším průběhu hry. Soupeř byl houževnatým protivníkem, ale jejich útočnou aktivitu jsme dokázali eliminovat. Po dvou šancích Brázdy a Kotáska jsme využili až tu třetí, kdy Konečný přihrávkou za obranu poslal do nájezdu Brázdu 1:0. Po úvodním tlaku se hra vyrovnala a to až do 34 minuty kdy Čapka křížnou střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Střed hřiště ovládli Darmovzal, Čapka a naše hra měla jasný směr. Druhý poločas se odehrál v naší režii, navíc soupeř šel po vyloučení do deseti. Třetí branku jsme přidali v 73´ po krásném uvolnění od Kotáska se trefil opět Brázda. Další brankové možnosti jsme nevyužili, ale i tak vstup do jarní části dopadl na výbornou.