4.09.2023

Vstup do nové sezóny se vydařil

datum: 3. 9. 2023 neděle místo: Charvátská Nová Ves čas: 10:30

Sokol Charvátská Nová Ves – FKM Podluží  3:19

Góly: Zugar Matyáš 6x, Král Patrik 6x, Bělehrádek Tibor 1x, Šlichta Filip 2x, Zugar Maxmilián 1x, Mrštinová Barbora 1x, Krpata Antonín 1x, Úlehla Jiří 1x

Sestava: Úlehla Jiří, Létal Martin, Zugar Matyáš, Král Patrik, Bělehrádek Tibor, Vala Štěpán, Zugar Maxmilián, Pálka Eduard, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Šlichta Filip, Krpata Antonín

První zápas nové sezóny zvládli hráči velmi dobře. Přestože téměř pro všechny hráče to byl první zápas ve starší přípravce, na jejich hře to vůbec nebylo znát. Do zápasu vstoupili velmi odhodlaně a od první minuty bylo znát, že vědí, co chtějí. Individuální herní dovednosti se prolínaly s krásnými promyšlenými přihrávkami, hra měla spád a musela se líbit i všem přihlížejícím. Do hry se velmi dobře zapojovali i oba brankáři a svou rozehrávkou podporovali své spoluhráče v útočné fázi. V obranné fázi musíme však ještě zapracovat na obsazování hráčů a prostoru, protože máme velmi útočně laděné mužstvo a občas hráči zapomenou, že nejsou na hřišti sami. Ale s jejich přístupem a zodpovědností k tréninkům i zápasům to asi nebude problém. Tak vzhůru do další práce.