datum: 7.10.2023 místo: Tvrdonice čas: 13:15

FKM Podluží- Kobylí/Bořetice 3:1 (1:1)
Branky: Brázda, Kotásek 2x

Sestava: Trecha- Lano, Trčka Tomáš, Čapka, Markovič-Ilčík,Darmovzal,Lang, Valenta-Brázda, Kotásek
V průběhu nastoupili Vala, Trčka Ondřej

Naše nízká sebedůvěra se podepsala pod tohle utkani. Soupeř nebyl z těch nejsilnějších, jenže naše šance ze začátku tohoto zápasu zustali nevyužité, což se později projevilo ve hře našeho týmu. Nervozita, chyby v rozehrávce, zbytečné ztráty míče. I přesto všechno jsme se ve 28. minutě dostali do vedení po pěkné souhře útoku, kdy Kotásek přihrával a Brázda zakončil ke vzdálenější tyčce. Hosté se dostali k ojedinělému útoku, kdy po naši taktické chybě a přesné přihrávce zakončila hosté brejk 39. 1:1. Tak skončil poločas. Do druhého jsme vstoupili z odhodláním zvrátit stav na naši stranu, ale jak už bylo řečeno, nic se nám nedařilo! Až na konci zápasu jsme dvěma rychlými protiútoky Kotáska rozhodli o našem vítězství! 86 a 90 minuta 3:1. Herně jsme sice neoslníli, ale pevně věřím, ze tyto tři body nalijí klukům do žil alespoň trochu té sebedůvěry!
Znovu jsme přišli o Brázdu, kterému při dopadu prasklo v koleňe. Doufám jen, ze to nebude nic vážného.