Zápas jako dárek

FKM Podluží – Sokol Rakvice  17:5

Góly: Král Patrik 3x, Zugar Matyáš 6x, Bělehrádek Tibor 6x,

Zugar Maxmilián 1x, Pálka Eduard 1x

Sestava: Král Patrik, Bělehrádek Tibor, Zugar Maxmilián, Pálka Eduard, Šlichta Filip, Krpata Antonín, Silaghi Adrian, Golík Samuel, Zugar Matyáš, Tučková Ela, Létal Martin

Krásné sluneční odpoledne a pohledný fotbal v podání starší přípravky. To byl krásný dárek pro trenéry k výročí svatby, ale určitě i pro spoustu diváků. Přestože většina hráčů se dopoledne zúčastnila závodů v běhu, na hřišti jejich únava vidět nebyla. Hráli ve velkém tempu s vysokým nasazením, individuální akce se prolínaly s kombinační hrou. Dařilo se nám v osobních soubojích, do kterých se konečně zapojili i fyzicky méně zdatní hráči. Dobrým výkonem a skvělou rozehrávkou pomohl spoluhráčům i brankář Martin Létal. Doufejme, že už nám tato hra vydrží do konce sezóny.

Děkujeme za krásný dárek. Trenéři Jedličkovi