Zápas, který bolel

datum: 22. 10. 2023 neděle místo: Břeclav čas: 10:00

MSK Břeclav – FKM Podluží  9:4

Góly: Bělehrádek Tibor 1x, Spěvák Martin 1x, Pálka Eduard 2x

Sestava: Bělehrádek Tibor, Pálka Eduard, Vala Štěpán, Mrštinová Tereza, Mrštinová Barbora, Spěvák Martin, Úlehla Jiří, Silaghi Adrian, Tučková Ela, Krpata Antonín, Golík Samuel, Šlichta Filip, Michl Filip

Na nedělní zápas na MSK Břeclav asi hned tak naši hráči nezapomenou. Jsou sice zvyklí dostávat rány, ale tentokrát to opravdu hodně tvrdé. Ale i přes to zahráli naši kluci a holky velmi pohledný zápas, který ocenili i trenéři soupeře. Po celou dobu jsme hráli svoji hru, ve které nechybělo zpracování míče, technické kousky při obcházení soupeře, promyšlené přihrávky a taky souboje o míč, které byly chvílemi i nebezpečné. Výborný výkon předvedl náš brankář Jiří Úlehla, který přestože měl bolestivě naražený prst po prudké střele, dochytal celé utkání a podržel tak svůj tým. Všichni si za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu a musíme vyřídit omluvu od trenérů soupeře, kterým bylo líto, jak se jejich svěřenci na hřišti projevovali.