Zápas, na který musíme rychle zapomenout.

datum: 28. 5. 2023 místo: Rajhrad čas: 11:00
Starší žáci : RAFK Rajhrad – FKM Podluží  2:0 ( 2:0 )

Góly :
Sestava : Michal Mitvalský  – Tadeáš Krč, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Michal Číž, Adam Vala, Martin Beránek, Ondřej Trčka, Michal Valenta – Martin Drgonec, Matyáš Molinek –  Tomáš Kuriál, Pavel Brázda, Oleksii Lishchyna.
Na tento zápas musíme rychle zapomenout. Už od začátku dne se nám nic nedařilo. Autobus přijel o 45 minut později a už se to všechno vezlo. Kluci hned v kabině byli špatně nastaveni, bez nálady, sklopené hlavy a už jsme věděli, že to nebude jednoduché. A ještě k tomu všemu jsme měli tři hráče nemocné. Na hřišti se nám vůbec nedařilo. Věci, které jindy dělají kluci ve hře automaticky, byly pryč. Naši hráči se i snažili, ale prostě nic nám nešlo. Na tento zápas musíme rychle zapomenout, ponaučit se a soustředit se na další utkání.
DP , LF