Zápas od zápasu se zlepšujeme

datum: 6.5.2023 sobota                         místo: Kostice                                            čas: 14:00

FKM Podluží – Lanžhot  11:19

Góly: Létal Martin 1x,  Tuček Richard 3x, Úlehla Jiří 4x, Král Patrik 3x

Sestava: Létal Martin, Tučková Ela, Nguyen Quoc Viet Tomáš, Král Patrik, Požgay Tobiáš, Zugar Matyáě, Jung Petr, Tuček Richard, Bělehrádek Tibor

V sobotním dlouhém zápase změřili své síly hráči domácího mužstva a soupeř z Lanžhota. Ve fyzicky náročném zápase jsme opět dokázali, že nás žádný soupeř nezastraší. Na hřišti jsme byli i přes nepříznivý výsledek stále útočně naladění a svou hrou i nasazením jsme byli vyrovnaným soupeřem. V individuálních herních dovednostech se stále zlepšujeme a hráči získávají na jistotě. Hráči vědí, ýe tvrdá práce na tréninku přináší ovoce a pro naše mužstvo je důležitá předvedený hra, nikoli výsledek. Všem hráčům patří velká pochvala.