30.04.2023

Zápas přehlídky zahozených šancí

Datum : 29.4.2023 , Místo : Tvrdonice , Čas 10.00H
Starší žáci : FKM Podluží–SK Šlapanice 1:0 ( 0:0 )
Góly : Matyáš Molinek
Sestava : Lukáš Uher – Martin Beránek, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Michal Číž, Adam Vala, Ali Mustafa, Ondřej Trčka, Michal Valenta – Samir Mustafa, Matyáš Molinek –  Tadeáš Krč, Tomáš Mazuch.
Krásná sobota, hřiště lehce po dešti a v sousedním areálu vyhrávala hudba, která podporovala sraz veteránů všech motorových skupin. Do zápasu jsme nastoupili na plné obrátky a soupeř nevěděl, co má s námi dělat. V podstatě jsem odehráli první půli pouze na soupeřově straně. Míč svištěl hřištěm z jedné na druhou stranu z obrany do útoku, samé pěkné povedené akce. Jen bohužel to naše jarní zakončení, které se nám zatím moc nedaří. První půle s trochou štěstí mohla skončit i pět nula.
Druhá půle se odehrávala ve stejném tempu i duchu. A přece se kluci dočkali, ve 45 minutě střílí branku Matyáš Molinek. Bohužel místo toho, abychom se uklidnili, nastal malinký chaos v naší hře. Ale velkou bojovností si tu výhru kluci v posledních minutách vybojovali.
DP , LF