datum: 17. 9. 2023 místo: Hroznová Lhota čas: 13:45
Hr. Lhota/Lipov–Dorost FKM 2:2 (0:1)

Góly: Lano, vlastní

Sestava: Trecha- Lano, Trčka Tomáš, Čapka, Markovič-Ilčík,Darmovzal,Vala,Valenta-Brázda, Kotásek
V průběhu nastoupili Sláma, Trčka Ondřej,

V neděli jsme odehráli další mistr. utkani se společným týmem Hroznové Lhoty a Lipova. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu nahoru dolů, ovšem bez nějakých výraznějších šanci. To se začalo měnit asi od 20 minuty, kdy jsme nejdříve my nevyužili dvě velké šance a vzápětí soupeř nepotrestal náš nedůraz. A pak to přišlo. Po perfektní spolupráci na pravém kraji mezi Ilčíkem a Kotáskem přišla přihrávka do šestnáctky na nabihajiciho Ondru Lana a ten nezaváhal 30. minuta 0:1! Vzápětí šel sám na brankáře Brázda, ale nepromněnil. Do konce poločasu tam byli ještě nějaké náznaky, ale už se nic nestalo. Druhy poločas byl z naši strany herně povedený, ale v 54 minutě soupeř vyrovnal po nedorozumnění obrany na 1:1. Za pár minut 65 minuta jsme se dostali znovu do vedení, kdy si přihrávku srazil domácí hráč do vlastní branky. Pak přišlo nešťastné došlápnutí a podvrtnutí kolene Adama Vale a jeho konec v tomto utkání. Naštěstí by neměl chybět dlouhodobě! Po změně v rozestavení jsme měli snad pět šancí na zvýšení náskoku, přitom jsme soupeře k ničemu nepustili, jenže jsme pohořeli na jejich neproměňování, což se nám vymstilo v 90 minutě, kdy po rohu jsme neuhlídali jejich hráče, který vyrovnal na 2:2!