3.04.2023

Zbytečně tvrdé utkání

datum: 1. 4. 2023 místo: Týnec čas: 14:00
Dorost FKM Podluží–Velká nad Veličkou 2:2 (2:1)

Góly: 23. Konečný Radek, 30. Kotásek Kryštof – 44. Melichar Zdeněk, 66. Melichar Zdeněk

Sestava: Štván 3 – Lano 3, Trčka, Hrubý 3, Buček 3 – Ilčík 4, Čapka 4, Darmovzal 4, Konečný 4 – Kotásek 3, Brázda 3.

Střídali: Poláček, Markovič 3, Mráz 4

Hodnocení hráčů: 6 – výborný, 5 – velmi dobrý, 4 – dobrý, 3 – průměrný, 2 – podprůměrný, 1 – slabý.

Bitvou na Týneckém poli, by se dalo nazvat toto soubojové utkání. Soupeř zvolil jednoduchou taktiku založenou na důrazu v osobních soubojích a nakopávání míčů na útočníky. Hned ve 13´museli po vzájemném hlavičkovém souboji opustit hřiště s tržnými ranami Tomáš Trčka a útočník soupeře. O deset minut později si Radek Konečný našel míč po centru za obranu od Jakuba Hrubého a hlavičkou otevřel skóre utkání. O sedm minut později se v pokutovém území nejlépe orientoval Kryštof Kotásek a ranou pod břevno zvýšil na 2:0. Soupeř hrál stále důrazný fotbal a brankou do šatny ve 44´ zadělal na dramatický druhý poločas. Ten se nesl v duchu bitvy na Týneckém poli a to vyhovovalo hostům. Po zaváhání defenzivy se v 66´ brankový stav srovnal a přes několik závarů před oběma brankami stav utkání vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího.