Datum : 7.5.2023 , Místo : Vracov , Čas : 9.00H
Starší žáci : Bzenec/Vracov – FKM Podluží 1:1 ( 1:0 )
Góly : Martin Drgonec
Sestava : Lukáš Uher – Tadeáš Krč, Martin Beránek, Matěj Hejzlar – Michal Číž, Adam Vala, Ali Mustafa, Ondřej Trčka, Tomáš Kuriál – Samir Mustafa, Matyáš Molinek –  Martin Drgonec, Tomáš Mazuch.
Tuto neděli jsme zavítali na hřiště do Vracova k soupeři, který jarní část sezóny hraje ve velké pohodě a pouze s jedinou prohru. Kluky jsme na to připravovali, ale bohužel marně. Tak špatný první poločas jsme u našich hráčů ještě neviděli. Bez aktivity, bez nasazení, bez rychlosti, bez důrazu, chybné zpracování, chybné přihrávky, no prostě se nám nic nedařilo a zaslouženě jsme první poločas prohráli. A můžeme být zádi, že jen 1:0. Po malé bouřce v kabině se kluci druhou půli zlepšili. Hra se hodně vyrovnala oba celky předváděli pěkný fotbal, hra se přelévala od jedné branky ke druhé. Posledních 10 minut jsme soupeře více přitlačili a doslova míč za brankovou čáru dotlačili. Naši jedinou branku střílí po rohu náš žolík Martin Drgonec.