Ani chladné počasí nás nezastavilo

datum: 21.4.2024 neděle místo: Velké Bílovice čas: 10:00

Velké Bílovice – FKM Podluží  4:14

Góly: Pálka Eduard 2x, Zugar Matyáš 3x, Zugar Maxmilián 2x, Král Patrik 2x,

Létal Martin 1x, Michl Filip 1x, Krpata Antonín 1x, Bělehrádek Tibor 1x, Šlichta Filip 1x

Sestava: Bělehrádek Tibor, Pálka Eduard, Vala Štěpán, Spěvák Martin, Šlichta Filip, Zugar Matyáš, Zugar Maxmilián, Král Patrik, Krpata Antonín, Golík Samuel, Michl Filip, Létal Martin, Úlehla Jiří

I přes velmi chladné počasí jsme nedělní zápas zvládli na jedničku. Kluci nastoupili do utkání s velkým odhodláním a od první minuty bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Kluci opět ukázali své dovednosti a um při práci s míčem, a přestože více převládalo individuální prosazování, hře nechyběly ani pohledné kombinace a chytré přihrávky. V zápase se objevilo spoustu prvků z tréninků a za to jsme moc rádi. Výborný výkon podal i náš brankář Jiří Úlehla, který svým zapojením do hry velmi pomáhal svým spoluhráčům. Všem zúčastněným patří velká pochvala za předvedený výkon.