Dnes jsme porazili především nervozitu

datum: 14.4.2024 neděle místo: Kostice čas: 12:30

FKM Podluží – Sokol Lanžhot   16:7

Góly: Pálka Eduard 2x, Zugar Matyáš 2x, Zugar Maxmilián 3x, Král Patrik 4x,

Létal Martin 1x, Michl Filip 2x, Úlehla Jiří 1x, Krpata Antonín 1x

Sestava: Bělehrádek Tibor, Pálka Eduard, Vala Štěpán, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Spěvák Martin, Silaghi Adrian, Šlichta Filip, Zugar Matyáš, Zugar Maxmilián, Král Patrik, Krpata Antonín, Golík Samuel, Michl Filip, Létal Martin, Úlehla Jiří

A opět derby s Lanžhotem a předzápasová nervozita. A nejen předzápasová. Začátek utkání byl z naší strany velmi ustrašený a nervózní. Během chvilky jsme dostali 4 branky a vypadalo to, že je rozhodnuto. Ale v srdci jsou všichni naši hráči velcí bojovníci a nevzdají se tak lehce. A dnešní zápas toho byl důkazem. Porazili nervozitu a začali předvádět, co všechno už umí. Po nervózním začátku převzali otěže zápasu pevně do rukou a předváděli opravdu pohlednou hru. Velkou oporou jim byli jejich starší spoluhráči a taky rodiče, kteří je po celou dobu povzbuzovali a věřili jim, stejně jako trenéři.

Porážka soupeře dnes byla asi méně důležitá než porážka vlastní nervozity.

Kluci děkujeme a jen tak dál.