Branky: Brázda, Darmovzal

Sestava: Trecha -Sláma, Lang.,Čapka, Lano – Ilčík, Valenta, Darmovzal, Vala – Brázda, Trčka O.

Na lavičce Markovič, Výběra
Nemoc Trčka T.
Tohle utkání nám i přes vítězství nechutnalo. Nevím, jestli to bylo tím brzký začátkem, ale po celý zápas jsme byli jak leklé ryby. Všechno bylo strašně pomalé a ani soupeř nebyl z nejlepších, takže se hrálo oboustraně slabé utkání. Po většinu utkání jsme drželi míč na svých kopačkách a domácím ho nepůjčili, ale nebyli jsme schopni řádného zakončení. Až v 15 minutě utekl Brázda a prostřelil domácího brankáře. Ve druhé půli chtěli domácí vyrovnat ale kromě rohů se k ničemu nedostali. My jsme taky měli pár šancí, ale bohužel. Až přišla nejhezčí akce utkání, kdy po narážečce Výběry a průnikovce Ilčíka zakončil Darmovzal 0:2! Pak už se jen v klidu dohrávalo.