3.03.2024

datum: 24. – 25.2.2024  místo: Velké Pavlovice  čas: 9:00

Sestava:

Mladší přípravka

Netopilík Jakub, Golík Matteo, Štefečka Adrian, Vališ Roman, Brezovský Marek, Juráček Jakub, Konečný Adam, Petrjanoš Adam, Hunkař Jan, Lishchyna Artem, Láníček Eliáš, Rebenda Adam

Starší přípravka

Král Patrik, Zugar Maxmilián, Létal Martin, Úlehla Jiří, Golík Samuel, Mrštinová Tereza, Mrštinová Barbora, Pálka Eduard, Bělehrádek Tibor, Vala Štěpán, Michl Filip, Šlichta Filip

Celý víkend patřil fotbalovým turnajům. V sobotu zavítala do Velkých Pavlovic mladší přípravka na svůj úplně první fotbalový turnaj. Pro většinu hráčů to bylo sbírání zkušeností, ale i tak se ke všem zápasům postavili čelem a postavili se všem soupeřům odvážně a bojovně. Získali 7. místo a z jejich výkonu máme velkou radost.

V neděli zajela do Velkých Pavlovic starší přípravka, která má již s turnaji určitou zkušenost a v zápasech to bylo znát. Každý z hráčů hrál na maximum svých možností a přestože jsme obsadili 6. místo, z odvedeného výkonu máme radost.