Halový turnaj v Hustopečích

datum: 3.2.2024 sobota místo: Hustopeče čas: 9:00

Sestava: Bělehrádek Tibor, Vala Štěpán, Mrštinová Barbora, Král Patrik, Šlichta Filip, Krpata Antonín, Silaghi Adrian, Brezovský Marek

Sobotní dopoledne jsme strávili na turnaji v Hustopečích. V krásné hale a hlavně v příjemné atmosféře se našim hráčům ročníku 2014 velmi dařilo. Herní projev a sebevědomí jim přineslo krásné 2. místo, přestože jsme neměli brankáře. První zápas jsme odehráli s Velkými Bílovicemi, které jsme porazili 2:1, po velmi pohledných individuálních akcích Antonína Krpaty. Další zápas jsme odehráli s domácím mužstvem a opět vítězně. V dalším zápase jsem se utkali s favoritem ze Slatiny. Po velmi vyrovnaném zápase jsme těsně před koncem obdrželi branku, na kterou se již nedalo zareagovat a prohráli jsme 0:1. Mužstvo se ale nesložilo a v dalších utkáních jsme porazili Horní Bojanovice 7:1 a MSK Břeclav 3:1. Tento tým se s prohrou velmi špatně vyrovnával a trochu v závěru turnaje pokazil tak příjemnou atmosféru celého turnaje.