10.08.2024

Něco tomu chybí

Sobota 10.8.2024 v 15.15 hod. hřiště Tvrdonice

FKM Podluží- Kordárna Velká nad Veličkou 1:0 (1:0)
Branka: 31.min  Čapka
Sestava: Chytil- Lano, Čapka (C), Frýdek, Markovič- Kuriál, Darmovzal, Lang, Vala, Valenta-Brázda
V průběhu nastoupil: Ilčík, Trčka
Nemoc: Jurček
Dovolená: Krč, Váňa, Drgonec, Kubík
Tak už nám to začalo. V krásném slunečném počasí a velkém vedru, jsme nastoupili proti hostům z Velké nad Veličkou. A soupeř dostál jménu obce Velká. Kluci byli vysocí a silovější než naši. Zřejmě dobrá voda :D. Naštěstí v technice a taktice zaostávali.
A teď už k zápasu. Kromě chyby na začátku (tyčka), se utkání odehrávalo podle našich not. Jenže se projevila naše stará bolest a to proměňování šancí (penalta, samostatný únik, hlavičky). Naštěstí máme Čapku, který dokáže vstřelit důležité branky. Skvěle si našel centr a nohou přesně zamířil k tyči. Jestli to tak chtěl, pak klobouk dolů. Druhý poločas se víceméně dohrával, kvůli strašnému vedru všem rychle ubývali síly a docházelo ke zbytečným ztrátám. My jsme hosty naštěstí do žádné vyložené šance nepustili a sami je bohužel neproměnili!
Chtěl bych poděkovat divákům a rodičům za podporu. Je to příjemné, když hráči mají komu po zápase poděkovat za podporu.
Trenér FKM Podluží Zbyněk Král