FKM-Újezd/Křenovice  1:1 (1:1)
Gól: Čapka

Sestava: Trecha -Sláma, Trčka T., Lang, Lano – Ilčík, Vala, Darmovzal, Valenta – Brázda, Čapka

V průběhu nastoupili Trčka O., Výběra
Tenhle zápas jsme nezvládli, jako by nás uspavalo sluníčko. Působili jsme ospale, nemohli jsme se dostat do tempa. Hosté přijeli z taktikou nepustit Brázdu do šance, což se jim podařilo. Bohužel se ukázala naše slabina, což je proměňování šanci. A za to nás soupeř potrestal, chyba naši obrany a 0:1! Ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat, kdy po nacvičeném rohu hlavičkuje na zadní tyči Čapka.
Ve druhé půli jsme se snažili soupeře zatlačit k jejich šestnáctce, ale bohužel přišlo neproměnování šancí! Stínem utkani je zranění Brázdy, který si pohl z krční páteří. Naštěstí už je doma a není to nic vážného. Chtěl bych poděkovat Všem fanouškům za podporu a povzbuzování až do konce. Klukům to opravdu pomáhá!