Nevšední zážitek

Pátek 11.10.2024 v 18.00 umělá tráva Mutěnice
Mutěnice/ Dubňany- FKM Podluží  1:2  (1:1)
Branky: Ilčík, Brázda
Sestava: Chytil- Lano, Čapka, (C),Frýdek, Váňa,  –  Ilčík, Darmovzal, Vala, Valenta -Brázda, Kuriál
V průběhu nastoupili: Drgonec, Jurček, Krč, Trčka, Markovič
Chyběli: Kubík, Lang,
Díky ochotě domácích, kteří přistoupili na náš požadavek přesunout utkání kvůli Kostickým hodům, měli kluci o nevšední zážitek postaráno. Odehráli jsme utkání na výborné umělé trávě pod umělým osvětlením, což se už nemusí podařit. Jediné negativum z tohoto utkání je vytrvalí a silný déšť, který nás smáčel po celý zápas. Proto bych chtěl poděkovat Všem hráčům, hlavně těm na lavičce, Lukáši Frýdkovi, který odmával celý zápas a fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. Nejvíce slečna Váňová, která poctivě povzbuzovala celý Tým až do konce!
A teď něco k zápasu. Už před utkáním jsem klukům říkal, že umělka je něco jiného a hlavně za deště. Vše je rychlejší, nepřesné přihrávky neodpouští! Přesto nám začátek vyšel. Pěkná akce po zemi od poloviny hřiště zakončená krásnou střelou Ilčíka na zadní tyč neměla chybu! Jenže pár minut na to přišla naše chyba a bylo vyrovnáno. Kluci se snažili hrát po zemi i když to někdy nevyšlo, ale i snaha se cení. Domácí se snažili prosadit nakopávanými balony na vysokého útočníka, ale to jsme eliminovali dobrou poziční hrou. V prvním poločase jsme byli více na míči, ale bohužel při zakončení jsme byli zbrklí! To stejné pokračovalo i ve druhém poločase až do branky Brázdy. Od té chvíle soupeř zvýšil intenzitu napadání a my začali chybovat. Naštěstí obrana v čele s brankářem obstála a my vezeme domů další tři body!
trenér Zbyněk Král