Opět skvělý výkon

FKM Podluží – Sokol Lanžhot   8:11

Góly: Lishchyna Artem 2x, Brezovský Marek 2x, Štefečka Adrian 1x,

Hunkař Jan 3x

Sestava: Lishchyna Artem, Petrjanoš Adam, Konečný Adam, Mrlák Martin, Brezovský Marek, Hunkař Jan, Láníček Mikuláš, Štefečka Adrian, Golík Matteo

Ve velkém derby s Lanžhotem naši malí fotbalisté opět podali skvělý výkon.

Jejich poctivá práce na trénincích je v zápasech opravdu vidět. Individuální herní dovednosti se stále zdokonalují a to i u hráčů, kteří začali s fotbalem teprve nedávno. V zápasech se nám stále více daří obcházení soupeře, odebírání míče a celková práce s míčem. V osobních soubojích jsme důrazní a hra tělem našich nejmladších mnohdy soupeře zaskočí. Začíná se nám dařit i v zakončení.

Ale nejdůležitější je, že se už kluci nikoho nebojí a do zápasu vždy nastupují s velkým odhodláním, nasazením a bojovností. Za to mají náš velký obdiv.

Děkujeme jim, ale i jejich rodičům, kteří vytváří na zápasech perfektní atmosféru a pomáhají nám odvést skvělý výkon.