Pohodové vítězství

Sobota 11.5.2024 v 10.00 hřiště Kobylí
Kobylí/Bořetice-FKM Podluží  1:4 (0:2)
Branky: Darmovzal 2, Čapka, Trčka T.(penalta)

Sestava: Trecha -Beránek, Trčka T.,Čapka, Lano – Ilčík, Valenta, Darmovzal, Lang- Brázda, Trčka O.

Na lavičce Kuriál,Váňa,Chytil
V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát se společným družstvech Kobyli a Bořetic na krásné trávě v Kobylí. Utkání jsme měli jednoznačně pod kontrolou i když výsledek tomu neodpovídá. Vyššímu rozdílu ve skóre jsme zabránili my, naši neschopností a sem tam i lajdáctvím!!! Jelikož nás bylo málo, vzali jsme i pár hráčů ze starších žáků i z gólmanem. Musím uznat, že mě mile překvapily, hlavně Kuriál, ale všichni hráli výborně. A branky? První gól Darmovzal přehodil brankáře, druhý Čapka hlavou po rohu na zadní tyči. Druhý poločas odchytal Chytil a taky nezklamal. Trecha si zahrál v ůtoku a sám mohl vstřelit nejméně čtyři branky. A tak se zapsali jiní. Trčka T. gólem z penalty po faulu na Brázdu a znovu Darmovzal po průniku a přihrávce od Trechy. Bohužel pak jsme udělali chybu a soupeř snížil. Naštěstí to byla jediná nebezpečná střela za celý zápas.
Trenér Zbyněk Král