8.04.2024

První jarní zápas nás nezaskočil

datum: 6.4.2024 místo: Kostice čas: 14:30

FKM Podluží – Sokol Charvátská Nová Ves    13:6

Góly: Bělehrádek Tibor 1x, Pálka Eduard 3x, Šlichta Filip 2x, Zugar Matyáš 2x, Mrštinová Barbora 2x, Vala Štěpán 1x, Zugar Maxmilián 1x, vlastní 1x

Sestava: Bělehrádek Tibor, Pálka Eduard, Vala Štěpán, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Spěvák Martin, Silaghi Adrian, Šlichta Filip, Zugar Matyáš, Zugar Maxmilián, Král Patrik, Krpata Antonín, Golík Samuel

Střídali:

Do jarní části soutěže jsme vykročili pravou nohou a první utkání jsme s přehledem zvládli. Díky kvalitní zimní přípravě v omezených podmínkách, poctivé docházce, zodpovědnému přístupu k tréninkům a herní zátěži na turnajích a přípravných zápasech, jsme dle našeho názoru dobře připraveni na jarní sezónu. Nedostatky, které nás ještě trápí, se pokusíme odstranit na trénincích a naši hru tak ještě vylepšit. Důležité je, že nás to baví a můžeme si to společně užívat. A o tom to je.