Rozloučení vyšlo jen výsledkově

Neděle 9.6.2024 ve 14.30 hřiště St. Poddvorov

Starý Poddvorov- FKM Podluží  0:1 (0:1)

Gól: Trčka Ondřej

Sestava: Trecha -Sláma, Trčka. T. Čapka, Lano – Ilčík, Valenta, Darmovzal, Vala – Brázda, Výběra

Na lavičce Markovič, Lang, Trčka O ,Kuriál, Frýdek, Váňa, brankář Chytil
Poslední mistrovské utkání jsme odehráli ve St. Poddvorově a pro některé hráče to bylo rozloučení s mládežnickou kategorií a taky s klubem FKM Podluží! Jmenovitě to jsou Trčka Tomáš, Trecha, Kotásek, Výběra a Sláma. Díky kluci a ať se Vám v nových klubech daří. Když jsem před sezonou přišel k dorostu, nevěděl jsem, jak to bude vypadat. Už na soustředění jsme si nastavili nějaká pravidla a docela to fungovalo. Tenhle tým byl doopravdy Tým z velkým T! I přes malé nezdary jsem nebyl svědkem ani jedné hádky nebo nějakého osočování. Dokonce i mladé kluky přijali mezi sebe bez problémů! Skvělé!!!
A co nám ukázal poslední zápas? Vlastně skoro nic. Pár šancí na obou stranách, nějaké tvrdší zákroky ze strany domácích. Gól Ondry Trčky, jehož rána tak tak doskákala do brány, vyzkoušení kluků, co končí v žácích a že to neodehráli špatně, hodně nepřesností, ale i pár povedených akcí, takže celkově zápas se šťastným koncem a třemi body pro nás. Pojištění skvělého  4 místa s 51 body ze 24 zápasů 16 výher, 3 remíz a 5 proher při skóre 72:30. Během sezóny jsme se sice potýkali se zraněními a nemocemi, ale i tak jsme to zvládli. Obrovské díky patří i rodičům, kteří nás jezdili podporovat i na venkovní zápasy, což klukům určitě pomohlo.
Takže ještě jednou Všem moc děkuji a užijte si volno. 👏👏👏
Trenér FKM Zbyněk Král