Starší žáci – Poprvé na domácím hřišti

Datum : 20.4.2024 , Místo : Kostice , Čas 10:45 h
Starší žáci : FKM Podluží  –  FC Slovan Rosice  0:2 ( 0:2 )
Góly : –
Sestava : Petr Chytil  – Martin Beránek, Lukáš Váňa, Matěj Hejzlar – Michal Mitvalský, Pavel Brázda, Olex Lischyna, Viktor Hřebačka, Jáchym Fojtík – Jakub Janulík, Saša Hes – Vít Silný, Dominik Cvrček
Po čtyřech zápasech na hřištích soupeřů jsme konečně hráli doma. Ale bohužel zase ne v kompletní sestavě. Čtyři kluky máme nemocné a tak jsme si museli vypůjčit z mladších žáků, hráli s námi: Saša Hes, Filip Rampáček, Vít Silný, Dominik Cvrček – děkujeme.
Celý zápas kluci odmakali tak, jak si představujeme. I když nám chyběli čtyři hráči ze základní sestavy, tak kluci, kteří je zastoupili, si vedli výborně. Naše obrana, až na malé chybičky, které bohužel soupeř využil, hrála fantasticky – klobouk dolů!. Soupeřovu obranu jsme moc neprověřili, ale věříme, že jakmile budeme všichni zdraví, i naše hra dopředu se výrazně zlepší a začneme sbírat body.
David Prokop
Lukáš Frýdek