6.05.2024

datum: 4.5.2024 sobota místo: Mikulov čas: 10:00

FC Pálava Mikulov – FKM Podluží  5:6

Góly: Bělehrádek Tibor 1x, Krpata Antonín 3x, Úlehla Jiří 1x, Spěvák Martin 1x

Sestava: Bělehrádek Tibor, Vala Štěpán, Spěvák Martin, Šlichta Filip, Zugar Maxmilián, Krpata Antonín, Golík Samuel, Úlehla Jiří, Mrštinová Tereza, Mrštinová Barbora, Pálka Eduard

Mikulov není naše oblíbená fotbalová destinace a potvrdilo se to i dnes. Bylo nám jasné, že dnes neodehrajeme snadný zápas. Většina kluků byla unavena po pátečním náročném turnaji škol a navíc nám chyběli starší kluci, kteří hráli zápas za mladší žáky. Od začátku utkání to na hřišti jiskřilo a soupeř byl velmi tvrdý a některé zákroky byly na okamžité vyloučení. Ještě nikdy jsme v zápase nekopali tři penalty. Ale přes všechny útrapy kluci a holky dali do zápasu všechny své síly a fotbalové umění a dotáhli zápas do vítězného konce. Kluci a holky, děkujeme.