FKM-Hroznová Lhota/Lipov  1:1 (1:0)
Branka: Valenta
Sestava: Trecha -Markovič, Trčka T., Lang, Lano – Ilčík, Vala, Darmovzal,Trčka O.,Brázda, Čapka

V průběhu nastoupili Sláma, Valenta, Beránek
Po minulém výprasku nás doma čekal soupeř, se kterým bojujeme o čtvrtou příčku. Nebylo to snadné utkání, ze začátku se na nás projevovala nervozita z minulého utkání a hosté si vypracovali náznaky šancí. My jsme nezůstali pozadu, ale stará bolest trvá. Opět se nám nedařilo proměňování šancí, až na poslední akci v prvním poločase, kterou proměnil Valenta, kdy dorazil míč do branky po pár odrazech. A pak začal druhý poločas! Soupeře jsme jednoznačně přehrávali a nepustili je k zakončení. Bohužel jsme v této fázi utkani nevyužili šance a to se nám stalo osudné! Po ojedinělé chybě se hosté dostali ke střele a posléze i dorážce a bylo to 1:1!  I když jsme se snažili z utkáním něco udělat, tak nám vždy chyběl kousek, ať už to byl Čapka nebo Beránek, který nám přišel pomoci i když měl utkání za starší žáky za sebou. Po odpískání konce utkání bylo na hráčích vidět zklamání z výsledku a naštvání ze ztráty bodů.