6.05.2024

Datum 4.5.2024 sobota místo: Mikulov čas: 10:00

FC Pálava Mikulov – FKM Podluží  8:4

Góly: Vališ Roman 1x, Brezovský Marek 2x, Lishchyna Artem 1x

Sestava: Lishchyna Artem, Petrjanoš Adam, Brezovský Marek, Hunkař Jan, Golík Matteo, Vališ Roman, Juráček Jakub

Sobotní utkání v Mikulově bylo plné slziček. Už při příjezdu nebylo veselo. Naše opory Románek a Mareček byli unavení po náročném pátečním turnaji škol a když se nás sešlo jen sedm, bylo jasné, že zápas nebude nijak jednoduchý. A taky nebyl. Nejprve naše malé fotbalisty zaskočil velmi hlasitý projev trenéra soupeře, který nás provázel celý zápas. Únava našich dvou opor byla znát od začátku, ale po celý zápas statečně bojovali. A další důvod k slzičkám byli nešťastné náhody, kdy končily míče v obličejích našich malých fotbalistů. Ke konci zápasu ještě náš odvážný Matteo Golík, který se opět postavil do branky, dostal ránu do ruky a odnesl to jeden z jeho prstů. Ale i přes všechny útrapy, které nás provázely se naši malí fotbalisté zaslouží pochvalu a obdiv za předvedený výkon.