6.05.2024

datum: 1.5.2024 středa místo: Rakvice čas: 15:00

Rakvice – FKM Podluží  8:6

Góly: Zugar Matyáš 3x, Krpata Antonín 1x, Úlehla Jiří 1x, Král Patrik 1x

Sestava: Bělehrádek Tibor, Vala Štěpán, Spěvák Martin, Šlichta Filip, Zugar Matyáš, Zugar Maxmilián, Král Patrik, Krpata Antonín, Golík Samuel, Létal Martin, Úlehla Jiří, Mrštinová Tereza, Mrštinová Barbora

Sváteční odpoledne strávili naši fotbalisté na hřišti v Rakvicích. Dlouhé, ale úzké hřiště nenasvědčovalo nic dobrého a taky tomu tak bylo. Naší hře vyhovuje široké hřiště, kde máme víc prostoru a bylo nám jasné, že se v zápase budeme se soupeřem hodně prát o míč. Starší opory našeho týmu měli již v nohách jeden náročný zápas, ale přesto jejich pobyt na hřišti pomohl mladším klukům k dobrému výkonu. Soupeř, který jen nakopával míče dopředu a dával nám branky, nás však nepřinutil podrobit se jeho hře a kluci zvládli po celý zápas hrát naši pohlednou hru. Za stavu, kdy jsme prohrávali již 0:5 se kluci stále snažili a bojovali a podařilo se jim zápas vyrovnat a dokonce vstřelit vedoucí branku. V závěru zápasu jsme však obdrželi dvě branky, které znamenaly prohru. Pro kluky to byla velká rána po velmi dobrém výkonu a neubránili se slzám. Nebrečeli však kvůli prohře, ale kvůli tomu, že je jeden z hráčů nechal na holičkách. Věříme, že si to mezi sebou vyříkají a v dalším zápase už to bude lepší.