5.09.2024

Z čeho jsme měli strach?

Sobota 31.8.2024 ve 14.00 hřiště Týnec
FKM Podluží- Hroznová Lhota/Lipov    1:1  (0:0)
Branka: Frýdek
Sestava: Chytil- Lano, Čapka (C), Frýdek, Váňa- Ilčík, Darmovzal, Vala, Valenta -Brázda, Trčka
V průběhu nastoupili: Lang, Drgonec, Krč, Markovič, Kubík, Jurček, Kuriál
V sobotu před hody v Týnci jsme odehráli přeložené utkání s Hroznovou Lhotou/ Lipov, s nimiž se nám nedaří, kdy jsme poslední zápasy remizovali. I tentokrát skončilo utkání dělbou bodů a znovu díky naší nemohoucnosti a s prominutím připosranosti! Nevím proč, ale po většinu zápasu jsme se báli hrát a ke konci už to byla křeč! Nic se nám nedařilo, míč nám odskakoval (povrchem to nebylo, hřiště bylo dobře připravené!), nemluvili jsme na sebe, přihrávky nenacházeli spoluhráče. Ale bohužel i takové zápasy jsou! Abych nebyl jen negativní, tak i tady se našli světlé chvilky. Třeba některé centry, které měli skončit brankou. Ze začátku druhého poločasu tlak, který jsme bohužel nedokázali více využít, Štěpánův průnik a následná křižná střela, která skončila gólem na 1:0 a další nedotažené příležitosti!
Tak snad jsme si to vybrali a za týden doma ve Tvrdonicích proti V. Pavlovicím budeme ještě nebezpečnější a důslednější!
trenér FKM Podluží Zbyněk Král