datum: 15. 10. 2022 místo: Kostice čas: 10:45
Mladší žáci FKM Podluží–RAFK 1:5 (0:3)

Góly: Oleksii Lishchyna

Sestava: Marián Machálek, Filip Rampáček, Pavel Brázda, Matyáš Zugar – Jakub Janulík, Oleksii Lishchyna, Lenka Králová – Patrik Král, Vít Silný – Alexandr Hes, Dan Luňák, Jáchym Fojtík, Viktor Hřebačka.

K hodovnímu zápasu k nám přijeli kluci z Rajhradu. A opět to byl tým z předních příček tabulky, tentokrát z druhého místa. Ale my se toho nezalekli, ze začátku jsme s RAFKou drželi krok. Hrál se pěkný zápas i když jsme dostali v první půlce tři góly. Bohužel doba, kdy jsme konkurenčně schopní, je vždy jen 10-15 minut. Pak se nám přestane dařit a padáme výkonem hodně dolů. Druhou půli jsme opět začali dobře a dali jsme i kontaktní gól, který střílí náš nejlepší hráč na hřišti i náš nejlepší střelec Oleksii Lishchyna. Po pár minutách se nám nepovedla rozehrávka a dostáváme další branku…a opět výkon klesá, to už naši hráči bohužel neměli sílu se zvednout. Kluci by si měli uvědomit, že nelze spoléhat jen na pár klíčových hráčů, kteří dávají do hry vše, ale je potřeba, aby se naplno zapojili všichni na maximum. Bez tréninků to bohužel nejde.