SK Krumvíř- FKM Podluží  2:0  (0:0)
Sestava: Chytil- Lano, Čapka, (C),Frýdek, Váňa,  –  Ilčík, Darmovzal, Vala, Valenta -Brázda, Trčka
V průběhu nastoupili: Drgonec, Lang
Chyběli pro nemoc: Kubík, Jurček, Krč, Kuriál, Markovič
Neděle v Krumvíři pro nás nebyla úspěšná. Na některých se asi projevil minulý propršený zápas a od marodili to, takže na zápas v Krumvíři jsme jeli v okleštěné sestavě a ještě jak naschvál se v 5. minutě zranil Brázda, který už do utkání nezasáhl. Ze začátku jsme měli dvě šance, snahu hrát po zemi nám komplikoval nerovný terén a později i nepřesnost. V prvním poločase jsme se dokázali vyrovnat z nakopávanými míči domácích za obranu na rychlého a výborného útočníka (nejlepší střelec soutěže), dobře jsme ho zdvojovali a k ničemu nepustili! Jenže ve druhém poločase jsme u rohového kopu na něj zapomněli a bylo to 1:0. Od této chvíle nám odešla hra a naštěstí nás podržel brankář Chytil. Při  druhém gólu jsme si tak dlouho dávali přednost, až ten samý hráč tam strčil nohu a 2:0. Po této brance vznikla mela, po které byl vyloučen domácí střelec obou branek a u nás Čapka. V posledních minutách jsme se ještě snažili něco z výsledkem udělat, jenže jsme byli zbrklí a nastřelili jen tyčku.