Dambořice–Starší žáci 1:1

Sestava: Švrček, Beránek, Vala, Uher, Molinek, Lang, Frýdek, Mazuch, Vališ, Kepák, Mustafa, Trčka, Jurček

Zápas se soupeřem byl plný osobních soubojů, ke kterým jsme přistupovali s respektem. Vlažný přístup našich hráčů k přepínání z útoku do obrany a naopak včetně zapojení malého počtu hráčů do ofenzivy nám neumožnil si vypracovat nějaké šance. Hra se odehrála ve středu hřiště a první poločas byl bez šancí.

Ve druhém poločase soupeř využil našeho pomalého návratu do postavení a vstřelil nám v 59. minutě gól. V 63. minutě jsme neproměnili penaltu, ale i tak se podařilo vyrovnat po individuální akci Lukáše Langa střelou ze 16 metrů.

Myslím si, že z tohoto zápasu se dalo vytěžit více než jen jeden bod a určitě umíme hrát lépe.

Trenér: David Prokop