23.08.2020

Mladší žáci vstoupili do mistrovských utkání

Sobota 22.srpna 2020, 30 stupňů celsia,10.45 hod, psi sa bijů o stín a my začínáme hrát první mistrovský zápas v Hustopečích.

FC Hustopeče – FKM 4:3 (1:2)

Branky: Ráček, Fiala, Kaňa ,Páv –  Nešpor 3
Sestava: Lukáš Uher, Martin Beránek, Štěpán Frýdek, Michal Číž, Adam Vala, Tomáš Kurial, Pavel Brázda, Martin Nešpor ( K ), Ondřej Trčka.
Vzhledem k tomu, že několik hráčů bylo z důvodu dovolené a zranění omluvena, museli kluci náročný zápas zvládnout bez střídání – klobouk dolů, super výkon.
Začátek zápasu jsme nebyli v optimální formě, hra se odehrávala převážně na naší půlce a v 18. minutě nás soupeř potrestal vstřelenou brankou. Paradoxně nás obdržený gól probudil, celá hra se zvedla a kluci si začali více věřit na balonu. Vzápětí ve 20. minutě jsme po krásné akci vyrovnali na 1-1 zásluhou kapitána Martina Nešpora. Kluky gól ještě více nabudil a hned za  3 minuty jsme šli do vedení po krásné individuální akci Martina Nešpora.
Poločas jsme zaslouženě vyhráli 2-1. Spojení horka s nemožností střídání se u nás ve druhém poločase projevilo. Slabou chvilku jsme si vybrali od 40. do 55. minuty, kdy jsme i po individuálních chybách obdrželi hned 3 branky a v 55. minutě jsme prohrávali 4-2. Hold prostě smůla. Jiskřička naděje nám svitla ještě v 57.minutě, kdy snížil stav skóre opět neudržitelný Martin Nešpor. Ale to bylo bohužel vše, prohráli jsme po krásném a velmi, velmi bojovném výkonu 4-3.
Na závěr chceme vyzdvihnout i našeho brankáře Lukáše Uhra, který zachytal výborný zápas a ve spoustě situací nás podržel. Taky veliká pochvala pro Martina Nešpora, který vstřelil tři krásné góly.
Kluci, ještě jednou děkujeme za pěkný výkon. V pondělí se uvidíme.